2022 metų LASF apdovanojimai

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

Marius: – Dalyvavome visose Lietuvos ralio čempionato varžybose. Tik dėl techninių gedimų nebaigėme vieno ralio, tačiau susumavus visus ralius tapome savo klasės čempionais, o 2WD klasėje užėmėme trečiąją vietą. Būtent tokio rezultato ir siekiame.

Šių metų sezono eigoje pakeitėme savo seną BMW į kitą, naujai padarytą. Būtent dėl to automobilis buvo kur kas patvaresnis ir patikimesnis. Dėl to kur kas dažniau lipome ant čempionato prizininkų pakylos. Žinoma, komandinis darbas taip pat turi įtakos rezultatui, kiekvienas iš komandos narių turėjome savų darbų. Juos, kaip rodo rezultatas, atlikome dešimtukui.

Man asmeniškai buvo sunkiausias pirmasis čempionato etapas Lenkijoje ir Rokiškio „CBet“ ralis. Lenkijoje mūsų laukė ne itin geros būklės keliai, tad po žiemos miego nebuvo lengva įsivažiuoti į rimtą ir pasiekti gerą rezultatą, o Rokiškio ralis įstrigo dėl daugybės ilgų atkarpų, didelio karščio, kuris pareikalavo itin daug tiek fizinio, tiek technikos paruošimo. Jei tektų rinktis vieną, sakyčiau, įsimintiniausias buvo namų ralis Rokiškyje.

Mūsų ekipažo ralio bagažas nėra didelis, ragauta tik Lenkijos ir Latvijos kelių. Lietuva nė kiek nenusileidžia, gal net, sakyčiau, pirmauja pagal ralio organizuotumą. Žinoma, visur yra pliusų ir minusų, bet kol kas džiaugiuosi Lietuvos ralio čempionatu.

Kitą sezoną dar anksti planuoti, žinoma, norisi lipti aukščiau. Prie sėkmės prisideda rėmėjai ir mechanikai. Kartais žmonės galvoja, kad tai tik vairuotojo pasiekimai, tačiau ralio virtuvėje –daugelio žmonių pastangos. Ačiū ir tiems, kurie mus palaikė, palaiko ir palaikys.

Šaltinis: GRokiškis.lt

Nuotraukos:

Video:

Informacija

Kontaktai

Rokiškio automobilių sporto klubas "Aukšta pavara"
Teisinė forma           Asociacija
IM.K.                        304231178
Adresas                   Jaunystės 10-17, Rokiškis
Klubo pirmininkas   Saulius Žiukelis  
Telefonas                8-698-14507
El. paštas               informacija@aukstapavara.lt
©2024 SK Aukšta pavara

Paieška